את הג'וקים לצערינו הרב נוכל למצוא כמעט בכל מקום: בבתים, במשרדים, במקלטים וכו',  וזאת בשל העובדה שאותם חרקים נמשכים למזון ומים ומה לעשות בסביבת מגורינו יש את מה שהם מחפשים והרבה. כאשר אנו פוגשים בג'וק אחד אנחנ עוד יכולים או לפחות מנסים לפתור את הבעיה בכוחות עצמנו אבל הבעיה האמיתית מתחילה כאשר הם מתרבים באזור שלנו, והם יודעים לעשות זאת מאוד מהר ובכמות מאוד גדולה. אז מה עושים? פונים אל המקצוענים בתחום ההדברות. 

שניר וליאן הדברות עוסקים בתחום ההדברות, לרבות הדברת ג'וקים כבר שנים רבות ועושים זאת במצוינות חסרת פשרות, שתפתור את בעיית הג'וקים אצלכם מהשורש ולאורך טווח ארוך. 
אז אם גם אתם מחפשים שירות הדברות לג'וקים? התקשרו אלינו עוד היום,או השאירו את פרטיכם באתר ותצאו מרוצים. 

 

צרו עמנו קשר

האם ריסוס אחד מתאים לכל סוגי הג'וקים? 

התשובה היא לא תמיד. בדיוק בשביל זה אנו תמיד לפני עבודה, נזהה את סוג הג'וק שנמצא במקום. אם זה ג'וק מסוג תיקן אמריקאי או ג'וק מסוג תיקן גרמני או אחר ולפי זה נדע איך לטפל בבעיה ובאילו חומרים להשתמש בכדי לפתור את הבעיה מהשורש. 
כאשר מבצעים את הריסוס/ההדברה של הג'וקים בבית או במשרד, חשוב מאוד לזכור שיש לבצע לפני כן פינוי של הרהיטים והחפצים השונים. כמובן שתמיד עדיף לרסס מקום  שהוא פנוי לגמרי, אולם מאחר ואין זאת אפשרות בהרבה מן המקרים, שכן, מדובר בבית מגורים עם רהיטים גדולים ואביזרים רבים,רצוי לפנות את כלי המטבח וכמה שיותר לפנות את שטח הריסוס, בכדי שההדברה עצמה תהיה הרבה יותר אפקטיבית ותישמר לאורך זמן. 

 

 

הדברת ג'וקים

לוגו 24 שעות על 7 ימים
054-3032225
1-800-300-093
טלפונים לקבלת שירות:
/