טרמיטים ניתן למצוא כמעט בכל רחבי העולם. מדובר במזיקים אשר מתרבים בקצב מאוד מהיר ומביאים לנזק גדול מאוד מבחינה כלכלית ושלא נדבר בכלל על אי הנוחות הנוצרת כאשר פוגשים בהם בבית/במשרד.
אם נקלעתם למצב שבו יש לכם טרמיטים באזור מגוריכם ואתם לא יודעים כיצד להיפטר מהם, זה הזמן לפנות אל המקצוענים שבתחום, כי עבודת הדברת טרמיטים אינה מתאימה לחובבנים ולחסרי ידע, משום שיש לבחור את חומר ההדברה ביסודיות ולדעת לפזר את החומר בצורה הטובה ביותר שתשמיד באמת את המושבות שלהם וימנע מהם להתרבות.

שניר וליאן הדברות מתמחים בכל הנוגע להדברת מזיקים , לרבות הדברת טרמיטים וצוות החברה ישמח להגיע אליכם תוך זמן קצר ולסייע לכם במקצועיות חסרת פשרות לפתור את הבעיה מהשורש. התקשרו עוד היום! 
צרו עמנו קשר

כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים?

הדברת טרמיטים אינה פשוטה למי שאינו בקיא בתחום, משום שהטרמיטים מתרבים במהירות ומקימים מושבות עם חיילים באזורים שונים שבאזור ופוקדת עליהם מלכה. אם המלכה אינה מושמדת, הממלכה תמשיך לפעול ולהתרבות ובמידה והמלכה נלכדה ונהרגה, החיילים פשוט עוזבים לחפש מקומות אחרים ואינם מתרבים עוד באותו אזור מושמד.
כאשר בעלי המקצוע מגיעים לבצע הדברת טרמיטים הם ידבירו בכל החלל, בין אם זה בתוך הארונות הסגורים, בין חריצי הקירות ועוד, ועל כן רצוי לפנות כמה שיותר דברים לפני שהם מגיעים לבצע את העבודה. 

הדברת טרמיטים

לוגו 24 שעות על 7 ימים
054-3032225
1-800-300-093
טלפונים לקבלת שירות:
/