מכרסמים יכולים להיות מאוד חמודים כאשר רואים אותם בטלוויזיה או בחנויות החיות, אולם כאשר הם מגיעים במפתיע אל ביתנו או בקרבתנו, זה יכול להיות מאוד לא נעים ואף מאוד לא בריא. אז מה הם מכרסמים? מכרסמים הם משפחה גדולה מאוד, והנפוצים ביותר שאנו נתקלים בהם בארץ הינם העכברים והחולדות שנחשבים לחכמים במיוחד.
מכרסמים יכולים להזיק מאוד לאדם ולרכושו. בין אם זה כרסום ציוד בבית, נזק לחוטי החשמל, הרס של יבולים חקלאיים ועוד, ועל כן חשוב לעשות את עבודת הלכידה, ההדברה והמניעה בצורה אפקטיבית ומקצועית.

אז מה עושים אם פוגשים במכרסם שבא באופן לא צפוי ולא רצוי? קודם כל לא להיכנס לפאניקה, כי יש פתרון. התקשרו אל שניר וליאן הדברות וישלחו אליכם צוות אשר ילכוד את המכרסם ובאופן מהיר ואף יוכל לבצע עבורכם את עבודת ההדברה למניעת מקרים נוספים. 
צרו עמנו קשר

עכברים יש לי גללים שנראים כמו של עכברים בבית. איך אדע?

אם פתחת את ארון הטבח וראית גללי צואה שנראים כמו של מכרסם אך אינך בטוחה, אם את שומעת קולות של תזוזות מכיוון המטבח או הביוב, סביר להניח שמדובר במכרסם, אולם זה יכול להיות גם מזיקים אחרים. אנו בשניר וליאן הדברות נגיע עד אליכם ונעשה בדיקה מעמיקה של האזור, בכדי לאתר את סוג המזיק, נלכוד אותו/אותם ונבצע הדברה בכדי למנוע את חזרתם. אל תתמודדו עם זה לבד, כי אנו נשמח לעזור לכם ואנו מתמחים בהדברה של כל סוגי המזיקים השונים. 

הדברת מכרסמים

לוגו 24 שעות על 7 ימים
054-3032225
1-800-300-093
טלפונים לקבלת שירות:
/