קרציות אלו למעשה טפילים שניזונות מדם והן מגיעות ממשפחת העכבישים. הקרציות מזיקות מאוד לחיות המחמד ולבני האדם בכך שהם נדבקות לגוף ומעבירות מחלות שיכולות להיות מסוכנות במיוחד כמו קדחת הקרציות המוכרת. בדיוק בשל כך, חשוב שבסביבתנו לא יהיו קרציות ובכדי לעשות זאת יש לדאוג לטפל באופן מניעתי בחיית המחמד שלנו נגד קרציות עם אמפולות, קולרים וסוגים שונים של טיפולים המוצעים בשוק וכמו כן גם לבצע הדברה יסודית באזור, אשר תשמיד אותן.

בעלי המקצוע יגיעו אליכם ויבצעו ריסוס בחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות וכעבור 48 שעות מרגע הריסוס הקרציות שרגישות לחומרי הריסוס יושמדו. את ההדברה רצוי לעשות באופן תדיר באזורים שיש בהם חשיפה ואפשרות לחזרה של קרציות, ואת הזמן המומלץ יגיד לכם בעל המקצוע בהתאם למקרה המדובר. 
התקשרו עוד היום ונשמח לענות על כל שאלה.
צרו עמנו קשר

איך למנוע חזרה של קרציות?

רצוי למנוע כמה שיותר את החזרה של הקרציות וזה באמצעות שמירה הגיינית על אזור מגורינו ועל חיית המחמד שלנו, אם זה באמצעות תספורת לחיית המחמד שלנו לעיתים יותר קרובות, ניקיון של אזור השינה של חיית המחמד וטיפול מניעתי של אמפולות, קולרים ועוד שיטות שמוצעות היום בחנויות חיות. כמו כן, יש לעשות את הליך ההדברה באזורים שחשופים יותר בזמנים קבועים מראש, במיוחד אם זה שטח פתוח, כמו חצרות. 

הדברת קרציות

לוגו 24 שעות על 7 ימים
054-3032225
1-800-300-093
טלפונים לקבלת שירות:
/