עשינו הדברה השבוע. כל כמה זמן מולץ לעשות שוב הדברה בכדי למנוע חזרה של המזיקים?
כאשר מדובר על מזיקים מסוג התיקנים ו/או מסוג של נמלים וג'וקים, ניתן לעשות את ההדברה אחת לשנה, וזה כמובן בהתחשב בזה שהריסוס שבוצע הינו איכותי ונעשה על ידי בעלי מקצוי שמבינים עניין, אחרת המזיקים יחזרו מהר מהצפוי. כמו כן, אחרי הדברה שלנו, תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה למתי מומלץ לכם באופן אישי לעשות שוב הדברה, וזה כמובן בהתאם לסוג הריסוס שבוצע, כלומר באיזה מזיק אנו נלחמים ובאזור שבוצע הריסוס: אם זה חצר אז זה שונה מאשר בתוך בית בקומה גבוהה וכו'. 
 
האם ריסוס מסוג אחד יוכל לפתור את כל בעיית המזיקים בבית?
התשובה היא לא. אין ריסוס ספציפי מסוג אחד אשר נמצא כיעיל לבעיית כל סוגי המזיקים וה'חברים' שבאים לבקר אותנו. למעשה, כל סוג מזיק יש את סוג הריסוס שלו, כך שאם אתם צריכים ריסוס לטרמיטים וריסוס לעכברים, יש צורך להשתמש בשני סוגים שונים של מרססים בכדי לפתור את הבעיה, וכמובן חשוב לבחור במוצרים שעברו תקן והינם טובים ואיכותיים. 
האם ניתן להדביר מזיקים בסביבת הבית ולא לפגוע בנו או בחיות המחמד שלנו?
התשובה היא כן, אולם יש להיזהר מאוד בבחירת המדבירים שלכם. מדביר מקצועי ובעל ניסיון עשיר ושם בתחום ההדברות, לא יעשה טעויות ויפעל בדיוק לפי נהלי הבטיחות שנדרשים עם חומרים שאינם רעילים,או כאלו שרעילים אך באחוז מאוד קטן שאינו פוגע בבני הבית. על כן, חשוב מאוד לבקש מכל מדביר שיציג בפניכם את תעודת המקצוע שלו ותמיד לוודא שהוא מוסמך ועם וותק עשיר בתחום. בנוסף רצוי בשעות ההדברה לא לשהות בבית ולחזור כמה שעות לאחר מכן לפי הדרכת המדביר. 
איך מבצעים הרחקה של יונים?
יונים שמשתקעים באחד המרפסות בבית או באזור החבלים בחלון , זוהי תופעה מאוד מוכרת. אנשים רבים מעיפים את היונים עם מקל או שיטות אחרות באופן עצמאי ומבחינים כי היונים עקשניות מספיק וחוזרות למקום ומשתכנות בו. בכדי לפתור את בעיית היונים ולצמיתות, יש להזמין בעלי מקצוע אשר יוציאו את היונים מהאזור בו השתכנו, באופן שלא יפגע בהם פיזית, ולאחר מכן לסגור את האזור עם רשת או באמצעות שיטות אחרות נופסות, שימנעו מהיונים לחזור שוב. 

שאלות ותשובות

לוגו 24 שעות על 7 ימים
054-3032225
1-800-300-093
טלפונים לקבלת שירות:
/